کویل لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان کویل لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت کویل لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید کویل لکسوس

اگر نیاز به خرید کویل لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش کویل لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش کویل لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت کویل لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت کویل لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت کویل در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک کویل مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی کویل خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. کویل لکسوس CT
 2. کویل لکسوس ES
 3. کویل لکسوس GS
 4. کویل لکسوس IS
 5. کویل لکسوس LS
 6. کویل لکسوس LX
 7. کویل لکسوس NX
 8. کویل لکسوس RX
 9. کویل لکسوس LX570
 10. کویل لکسوس RX350
 11. کویل لکسوس LS460
 12. کویل LEXUS NX200
 13. کویل RX200 LEXUS
 14. کویل ES350 LEXUS
 15. کویل CT200 LEXUS
 16. کویل ES250 LEXUS
 17. کویل GS250 LEXUS
 18. کویل NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

کویل لکسوس

keyboard_arrow_up