وایر شمع تویوتا

آگهی فروشندگان وایر شمع تویوتا

وایر شمع تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان وایر شمع تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از  قطعات یدکی تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت وایر شمع تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی و  فروشگاه لوازم یدکی خودرو می باشد.

وایر شمع در خودروهای تویوتا وظیفه دارد برق را به شمع های خودرو انتقال دهد. وایرهای شمع رابط انتقال برق از سیستم تامین برق شمع به شمع های خودرو می باشد و حدود 45000 ولت را به شمع ها انتقال می دهد. به طور کلی سه نوع وایر شمع برای خودروها وجود دارد : وایر شمع سیمی، ابریشمی و بوبین دار. 

از جمله مهمترین نشانه های خرابی وایر شمع می توان به : بد کار کردن موتور، سوختن ناقص سوخت، لرزش و ریپ موتور، ذوب شدن سر شمع ها، کاهش قدرت موتور و … اشاره کرد. 

 

خرید وایر شمع تویوتا

اگر نیاز به خرید وایر شمع تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش وایر شمع تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش وایر شمع تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت وایر شمع تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت وایر شمع تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت وایر شمع در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک وایر شمع مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی وایر شمع خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. وایر شمع تویوتا کمری
 2. وایر شمع تویوتا کرولا
 3. وایر شمع تویوتا لندکروز
 4. وایر شمع تویوتا پرادو
 5. وایر شمع تویوتا یاریس
 6. وایر شمع تویوتا پریوس
 7. وایر شمع تویوتا فوررانر
 8. وایر شمع فورچونر
 9. وایر شمع هایلوکس
 10. وایر شمع CHR
 11. وایر شمع GT86
 12. وایر شمع هایس
 13. وایر شمع راوفور
 14. وایر شمع اف جی کروز
 15. وایر شمع سلیکا
 16. وایر شمع کرونا
 17. وایر شمع کریسیدا
 18. وایر شمع آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

وایر شمع تویوتا

keyboard_arrow_up