مپ سنسور لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان مپ سنسور لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت مپ سنسور لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید مپ سنسور لکسوس

اگر نیاز به خرید مپ سنسور لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش مپ سنسور لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش مپ سنسور لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت مپ سنسور لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت مپ سنسور لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت مپ سنسور در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک مپ سنسور مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی مپ سنسور خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. مپ سنسور لکسوس CT
 2. مپ سنسور لکسوس ES
 3. مپ سنسور لکسوس GS
 4. مپ سنسور لکسوس IS
 5. مپ سنسور لکسوس LS
 6. مپ سنسور لکسوس LX
 7. مپ سنسور لکسوس NX
 8. مپ سنسور لکسوس RX
 9. مپ سنسور لکسوس LX570
 10. مپ سنسور لکسوس RX350
 11. مپ سنسور لکسوس LS460
 12. مپ سنسور LEXUS NX200
 13. مپ سنسور RX200 LEXUS
 14. مپ سنسور ES350 LEXUS
 15. مپ سنسور CT200 LEXUS
 16. مپ سنسور ES250 LEXUS
 17. مپ سنسور GS250 LEXUS
 18. مپ سنسور NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

مپ سنسور لکسوس

keyboard_arrow_up