منیفولد لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان منیفولد لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت منیفولد لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید منیفولد لکسوس

اگر نیاز به خرید منیفولد لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش منیفولد لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش منیفولد لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت منیفولد لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت منیفولد لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت منیفولد در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک منیفولد مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی منیفولد خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. منیفولد لکسوس CT
 2. منیفولد لکسوس ES
 3. منیفولد لکسوس GS
 4. منیفولد لکسوس IS
 5. منیفولد لکسوس LS
 6. منیفولد لکسوس LX
 7. منیفولد لکسوس NX
 8. منیفولد لکسوس RX
 9. منیفولد لکسوس LX570
 10. منیفولد لکسوس RX350
 11. منیفولد لکسوس LS460
 12. منیفولد LEXUS NX200
 13. منیفولد RX200 LEXUS
 14. منیفولد ES350 LEXUS
 15. منیفولد CT200 LEXUS
 16. منیفولد ES250 LEXUS
 17. منیفولد GS250 LEXUS
 18. منیفولد NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

منیفولد لکسوس

keyboard_arrow_up