منیفولد تویوتا

آگهی فروشندگان منیفولد تویوتا

منیفولد تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان منیفولد تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از  قطعات یدکی تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت منیفولد تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی و  فروشگاه لوازم یدکی خودرو می باشد.

منیفولدهای تویوتا را می‌توان مجموعه‌ای جداگانه از لوله‌های اتصال پیدا کرده به سر سیلندر دانست که مخلوط هوا، سوخت و گازهای خروجی را انتقال می‌دهند. این قطعه به طور معمول از چدن ساخته می‌شود تا بتواند در برابر دماهای بالا و گرم شدن بیش از حد توسط گازهای خروجی مقاومت داشته باشد.

 

خرید منیفولد تویوتا

اگر نیاز به خرید منیفولد تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش منیفولد تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش منیفولد تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت منیفولد تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت منیفولد تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت منیفولد در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک منیفولد مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی منیفولد خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. منیفولد تویوتا کمری
 2. منیفولد تویوتا کرولا
 3. منیفولد تویوتا لندکروز
 4. منیفولد تویوتا پرادو
 5. منیفولد تویوتا یاریس
 6. منیفولد تویوتا پریوس
 7. منیفولد تویوتا فوررانر
 8. منیفولد فورچونر
 9. منیفولد هایلوکس
 10. منیفولد CHR
 11. منیفولد GT86
 12. منیفولد هایس
 13. منیفولد راوفور
 14. منیفولد اف جی کروز
 15. منیفولد سلیکا
 16. منیفولد کرونا
 17. منیفولد کریسیدا
 18. منیفولد آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

منیفولد تویوتا

keyboard_arrow_up