لوازم و قطعات یدکی لودر کاوازاکی

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان لوازم یدکی لودر  کاوازاکی ( قطعات یدکی لودر کاوازاکی ) قرار گرفته است و شما میتوانید از طریق تماس با آگهی دهندگان نسبت به تهیه لوازم و قطعات انواع لودر کاوازاکی که جزء لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی می باشد، اقدام نمایید.

 

شرکت کاوازاکی و لوازم لودر کاوازاکی

تولیدات شرکت کاوازاکی به دلیل کیفیت بالا و امکانات خوب بسیار مورد توجه بازارهای دنیا از جمله ایران می باشد. بسیاری از خریداران محصولات لودر کاوازاکی در ایران ممکن است با مشکلات تهیه لوازم یدکی لودر کاوازاکی دست و پنجه نرم کنند و به راحتی نتوانند محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند که ما در این اینفویدک کار را برای این عزیزان راحت کرده ایم.

لوازم و قطعات یدکی لودر کاوازاکی

لودرهای کاوازاکی و انواع قطعات آن

اگر قصد خرید لوازم و قطعات لودر کاوازاکی را داشتید باید بدانید که این لودرهای دارای انواع و اقسام قطعات هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم :

 • قطعات موتوری لودر کاوازاکی
  • موتور کامل ، بلوک سیلندر موتور ، بلوک سیلندر موتور ، سرسیلندر موتور ، میلنگ موتور ، بوش موتور ، پیستون موتور ، رینگ موتور ، شاطون ، گژپین موتور ، میل سوپاپ موتور ، بوش میل سوپاپ موتور ، کارتل موتور ، اویل پمپ موتور ، واتر پمپ موتور ، واشر سرسیلندر موتور ، سوپر شارژ موتور ، سوپاپ موتور ، سیت سوپاپ موتور ، گاید سوپاپ موتور ، منیفولد هوا موتور ، منیفولد اگزوز موتور ، یاتاقان ثابت یاتاقان متحرک بقل یاتاقان موتور ، درب رادیاتور ، رادیاتور ، کاسه نمد سر و ته میلنگ مکانیکی ، پروانه موتور مکانیکی ، پمپ گازوئیل مکانیکی

 • قطعات گیربکس و اکسل لودر کاوازاکی
  • گیربکس ، لوازم گیربکس ، قطعات داخل گیربکس ، پمپ حرکت گیربکس لودرکاوازاکی، صفحه گرافیتی گیربکس ، صفحه آهنی گیربکس لو.در ، دنده کاریر گیربکس ، واشر برنجی دنده کاریر گیربکس ، شافت وسط گیربکس ، شافت و دندهای داخل گیربکس ، فنر موجی گیربکس ، شیرکنترل گیربکس ، شیر شوک گیربکس ، شیر برقی گیربکس ، فشنگی حرارت گربکس ، پوسته گیربکس ، سیل رینگ کیت گیربکس ، واشرکامل گیربکس لودرکاوازاکی، دنده های داخل گیربکس بیل مکانیکی ، شافت گیربکس ، دندهای گیربکس ، کلاج گیربکس ، شافت هرزه گرد گیربکس ، توربین ، توربین کامل ، قطعات توربین ، استاتور توربین ، روتور توربین ، پوسته چدنی توربین ، شافت ثابت توربین

 • قطعات برقی لودر کاوازاکی
  • مانیتور ، ECU لودرکاوازاکی، سوئیچ استارت ، گاورنر مکانیکی ، فشنگی حرارت مکانیکی ، دینام ،سیم کشی کامل ، سولونوئید ، شیر حرکت سلونویید ، شیربرقی پمپ ، چراغ خطر مکانیکی ، چراغ خطر عقب مکانیکی ، چراغ جلو مکانیکی ، چراغ راهنما مکانیکی ، سوئیچ استارت مکانیکی ، کولر مکانیکی ، سنسور موتور مکانیکی ، سنسور پمپ انژکتور مکانیکی ، سنسور پمپ گازوئیل مکانیکی ، دیسپلی مکانیکی ، بوبین برقی پمپ هیدرولیک مکانیکی ، بوبین رگلاتور پمپ هیدرولیک مکانیکی ، بوبین برقی مکانیکی ، پنل کولر مکانیکی ، کمپرسور کولر مکانیکی ، کمپرسور کولر ، پوسته کولر

 • قطعات شاسی لودر کاوازاکی
 • فیلترها و سایر لوازم و قطعات لودر کاوازاکی

 

خرید لوازم یدکی لودر کاوازاکی

برای خرید لوازم یدکی لودر کاوازاکی همانطور که در بالاتر گفتیم میتوانید به راحتی با لیست آگهی دهندگان این شرکت خودروسازی تماس بگیرید و قطعه مورد نظر خود را بیابید. البته در هنگام خرید لوازم و قطعات یدکی لودر کاوازاکی حتما به مواردی زیر دقت نمایید :

 • وسیله خود را بشناسید : پایه ای ترین کار در هنگام خرید لوازم یدکی به خصوص لوازم لودر کاوازاکی شناخت مکانیکی وسیله خود می باشد و باید بدانید که چه قطعاتی با چه مارکی برای وسیله شما مناسب تر است.
 • کمک از مشاوران و کارشناسان : اگر اطلاعاتی از وسیله نقلیه خود در جهت خرید لوازم یدکی لودر کاوازاکی ندارید ایرادی ندارد. شما می توانید با کارشناسان این حوزه صحبت کنید. بسیاری از فروشندگان قطعات یدکی لودر کاوازاکی در وهله اول مشاورین خوبی برای کمک به شما هستند و شما می توانید در رابطه با خرید لوازم یدکی لودر کاوازاکی با آنها صحبت کنید.
 • اطمینان از اصالت کالا : متاسفانه چند سالی است که قطعات و لوازم یدکی تقبلی لودر کاوازاکی همانند سایر شرکت های تولید کننده ماشین آلات راهسازی در بازار یافت می شود و خرید این نوع قطعات به دلیل قیمت پایین تری رواج پیدا کرده است اما باید بدانید که با خرید این قطعات امکان آسیب ها و خرج های بیشتر برای وسیله شما امکان پذیر است. پس در هنگام خرید حتما به اصل بودن قطعات یدکی لودر کاوازاکی که می خرید دقت کنید.
 • یادداشت شماره قطعه خریداری شده : بهتر است هنگام خرید قطعه لودر کاوازاکی مورد نظر خود حتما شماره آن را یادداشت کنید چرا که بعدها می توانید از طریق همین شماره اقدام به خرید مجدد آن قطعه نمایید.
 • بررسی سلامت فیزیکی قطعه : حتما در هنگام خرید سلامت فیزیکی و ظاهری قطعات لودر کاوازاکی خریداری شده را بررسی کنید. اگر به صورت غیر حضوری می خرید حتما این نکته را با فروشنده در میان بگذارید تا چند روزی به شما امکان بررسی قطعه را قبل از نصب بدهد. بهترین کار برای اطمینان از سلامت فیزیکی قطعات و لوازم لودر کاوازاکی در صورت خرید غیر حضوری این است که قبل از تحویل گرفتن از پیک قطعه را بررسی کنید و در صورت داشتن ایراد به فروشنده بازگردانید.
 • توجه به برندها : بسیاری از تولید کنندگان لوازم و قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و لودر کاوازاکی شناخته شده هستند و شما می توانید از برندهای معروف قطعه مورد نظر خود را تهیه کنید.

با رعایت این نکات خرید لوازم یدکی لودر کاوازاکی برای شما راحت تر خواهد بود.

 

فروش لوازم یدکی لودر کاوازاکی

اگر دارای فروشگاه لوازم یدکی خودروهای سنگین نظیر لودر کاوازاکی و یا سایر برندهای ماشین آلات راهسازی و سنگین هستید می توانید مشخصات فروشگاه خود را از طریق دکمه ” ثبت آگهی ” در اینفویدک ثبت نمایید. برخی از مزیت های ثبت آگهی لوازم و قطعات یدکی لودر کاوازاکی در اینفویدک شامل موارد زیر است :

 1. سئو بسیار عالی سایت اینفویدک : سایت اینفویدک در بسیاری از کلمات کلیدی حوزه لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی از جمله لوازم یدکی لودر کاوازاکی و یا قطعات یدکی لودر کاوازاکی در صفحه 1 گوگل قرار دارد و شما می توانید با استفاده از قدرت سایت ما، مشتریان خود را افزایش دهید.
 2. امکان ثبت در چندین دسته بندی : شما علاوه بر دسته قطعات یدکی لودر کاوازاکی، می توانید در چند دسته دیگر که فروش انجام می دهید نیز، آگهی خود را ثبت کنید.
 3. بروز رسانی و نردبان رایگان : بر خلاف سایت های دیگر، در اینفویدک و هنگام ثبت آگهی در دسته لوازم لودر کاوازاکی و سایر دسته های، شما می توانید نردبان رایگان انجام دهید تا هزینه های شما کاهش و مشتریان شما افزایش یابد.
 4. هزینه مناسب جهت ثبت لوازم یدکی لودر کاوازاکی
 5. ثبت کلمات کلیدی : می توانید برای آگهی لوازم یدکی لودر کاوازاکی خود بیش از ده کلمه کلیدی برای افزایش بازدید ثبت کنید.
 6. و بسیاری امکانات دیگر

پس اگر قصد فروش لوازم یدکی لودر کاوازاکی را داشتید بهترین مکان برای افزایش مشتریان شما، اینفویدک است.

 

قیمت لوازم یدکی لودر کاوازاکی

بهترین راه برای استعلام قیمت لوازم یدکی لودر کاوازاکی تماس با فروشندگان این قطعات است. با توجه به اینکه در اینفویدک اطلاعات بسیاری از فروشندگان لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی از جمله لودر کاوازاکی قرار گرفته است شما به راحتی می توانید با تماس با چند فروشگاه قیمت این قطعات را بیابید و بهترین کیفیت و مطمئین تری قیمت را خریداری نمایید.

 

سخن آخر

در آخر اینکه در این صفحه هر آنچه که در مورد لوازم یدکی لودر کاوازاکی نیاز داشته باشید وجود دارد و شما می توانید خرید قطعات یدکی لودر کاوازاکی را از طریق اینفویدک و تماس با آگهی دهندگان انجام دهید.

keyboard_arrow_up