لنت ترمز لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان لنت ترمز لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت لنت ترمز لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید لنت ترمز لکسوس

اگر نیاز به خرید لنت ترمز لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش لنت ترمز لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش لنت ترمز لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت لنت ترمز لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت لنت ترمز لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت لنت ترمز در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک لنت ترمز مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی لنت ترمز خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. لنت ترمز لکسوس CT
 2. لنت ترمز لکسوس ES
 3. لنت ترمز لکسوس GS
 4. لنت ترمز لکسوس IS
 5. لنت ترمز لکسوس LS
 6. لنت ترمز لکسوس LX
 7. لنت ترمز لکسوس NX
 8. لنت ترمز لکسوس RX
 9. لنت ترمز لکسوس LX570
 10. لنت ترمز لکسوس RX350
 11. لنت ترمز لکسوس LS460
 12. لنت ترمز LEXUS NX200
 13. لنت ترمز RX200 LEXUS
 14. لنت ترمز ES350 LEXUS
 15. لنت ترمز CT200 LEXUS
 16. لنت ترمز ES250 LEXUS
 17. لنت ترمز GS250 LEXUS
 18. لنت ترمز NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

لنت ترمز لکسوس

keyboard_arrow_up