فیلتر هوا لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان فیلتر هوا لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت فیلتر هوا لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید فیلتر هوا لکسوس

اگر نیاز به خرید فیلتر هوا لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش فیلتر هوا لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش فیلتر هوا لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت فیلتر هوا لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت فیلتر هوا لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت فیلتر هوا در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک فیلتر هوا مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی فیلتر هوا خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. فیلتر هوا لکسوس CT
 2. فیلتر هوا لکسوس ES
 3. فیلتر هوا لکسوس GS
 4. فیلتر هوا لکسوس IS
 5. فیلتر هوا لکسوس LS
 6. فیلتر هوا لکسوس LX
 7. فیلتر هوا لکسوس NX
 8. فیلتر هوا لکسوس RX
 9. فیلتر هوا لکسوس LX570
 10. فیلتر هوا لکسوس RX350
 11. فیلتر هوا لکسوس LS460
 12. فیلتر هوا LEXUS NX200
 13. فیلتر هوا RX200 LEXUS
 14. فیلتر هوا ES350 LEXUS
 15. فیلتر هوا CT200 LEXUS
 16. فیلتر هوا ES250 LEXUS
 17. فیلتر هوا GS250 LEXUS
 18. فیلتر هوا NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

فیلتر هوا لکسوس

keyboard_arrow_up