لکسوس

طبق لکسوس

طبق لکسوس

در این صفحه اطلاعات فروشندگان طبق لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت طبق لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

خرید طبق لکسوس

اگر نیاز به خرید طبق لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

فروش طبق لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش طبق لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

قیمت طبق لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت طبق لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت طبق در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

در اینفویدک طبق مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی طبق خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. طبق لکسوس CT
 2. طبق لکسوس ES
 3. طبق لکسوس GS
 4. طبق لکسوس IS
 5. طبق لکسوس LS
 6. طبق لکسوس LX
 7. طبق لکسوس NX
 8. طبق لکسوس RX
 9. طبق لکسوس LX570
 10. طبق لکسوس RX350
 11. طبق لکسوس LS460
 12. طبق LEXUS NX200
 13. طبق RX200 LEXUS
 14. طبق ES350 LEXUS
 15. طبق CT200 LEXUS
 16. طبق ES250 LEXUS
 17. طبق GS250 LEXUS
 18. طبق NX300 LEXUS
 19. و …

لینک های مفید :

طبق لکسوس

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا