صندلی لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان صندلی لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت صندلی لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید صندلی لکسوس

اگر نیاز به خرید صندلی لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش صندلی لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش صندلی لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت صندلی لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت صندلی لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت صندلی در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک صندلی مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی صندلی خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. صندلی لکسوس CT
 2. صندلی لکسوس ES
 3. صندلی لکسوس GS
 4. صندلی لکسوس IS
 5. صندلی لکسوس LS
 6. صندلی لکسوس LX
 7. صندلی لکسوس NX
 8. صندلی لکسوس RX
 9. صندلی لکسوس LX570
 10. صندلی لکسوس RX350
 11. صندلی لکسوس LS460
 12. صندلی LEXUS NX200
 13. صندلی RX200 LEXUS
 14. صندلی ES350 LEXUS
 15. صندلی CT200 LEXUS
 16. صندلی ES250 LEXUS
 17. صندلی GS250 LEXUS
 18. صندلی NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

صندلی لکسوس

keyboard_arrow_up