لکسوس

شمع لکسوس

شمع لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان شمع لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت شمع لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید شمع لکسوس

اگر نیاز به خرید شمع لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش شمع لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش شمع لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت شمع لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت شمع لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت شمع در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک شمع مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی شمع خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. شمع لکسوس CT
 2. شمع لکسوس ES
 3. شمع لکسوس GS
 4. شمع لکسوس IS
 5. شمع لکسوس LS
 6. شمع لکسوس LX
 7. شمع لکسوس NX
 8. شمع لکسوس RX
 9. شمع لکسوس LX570
 10. شمع لکسوس RX350
 11. شمع لکسوس LS460
 12. شمع LEXUS NX200
 13. شمع RX200 LEXUS
 14. شمع ES350 LEXUS
 15. شمع CT200 LEXUS
 16. شمع ES250 LEXUS
 17. شمع GS250 LEXUS
 18. شمع NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

شمع لکسوس

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا