شاتون تویوتا

آگهی فروشندگان شاتون تویوتا

شاتون تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان شاتون تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از قطعات تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت شاتون تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان لوازم یدکی ماشین  می باشد.

شاتون تویوتا ارتباط میان میل لنگ و پیستون را برقرار می کند. این قطعه دارای دو سر می باشد که سر بزرگ آن به میل لنگ و سر کوچکتر به پیستون متصل شده است. جنیس این قطعه نیز از فولاد است چرا برای عمل خود نیاز به استحکام بالایی دارد.

از آنجایی که این قطعه بسیار مهم است نسبت به علائم خرابی شاتون باید اطلاعات کامل داشته باشید و نشانه های آن را به دقت دنبال کنید. مهمترنی علائم خرابی شاتون ها شامل : صداهای غیر عادی موتور، صدای تق تق، روغن ریزی، پرت شدن قطعات فلزی به سمت بیرون و … . معمولا چند عامل نظیر : تصادفات شدید از جلو، کیفیت پایین، تنظیم ناصحیح، دنده معکوس در سرعت بالا، ضربات شدید پیستون و … از جمله دلایل خرابی شاتون ها در خودروهایی نظیر تویوتا می باشد.

 

خرید شاتون تویوتا

اگر نیاز به خرید شاتون تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش شاتون تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش شاتون تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت شاتون تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت شاتون تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت شاتون در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک شاتون مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی شاتون خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. شاتون تویوتا کمری
 2. شاتون تویوتا کرولا
 3. شاتون تویوتا لندکروز
 4. شاتون تویوتا پرادو
 5. شاتون تویوتا یاریس
 6. شاتون تویوتا پریوس
 7. شاتون تویوتا فوررانر
 8. شاتون فورچونر
 9. شاتون هایلوکس
 10. شاتون CHR
 11. شاتون GT86
 12. شاتون هایس
 13. شاتون راوفور
 14. شاتون اف جی کروز
 15. شاتون سلیکا
 16. شاتون کرونا
 17. شاتون کریسیدا
 18. شاتون آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

شاتون تویوتا

keyboard_arrow_up