سیستم ABS لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان سیستم ABS لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت سیستم ABS لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید سیستم ABS لکسوس

اگر نیاز به خرید سیستم ABS لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش سیستم ABS لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش سیستم ABS لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت سیستم ABS لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت سیستم ABS لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت سیستم ABS در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک سیستم ABS مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی سیستم ABS خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. سیستم ABS لکسوس CT
 2. سیستم ABS لکسوس ES
 3. سیستم ABS لکسوس GS
 4. سیستم ABS لکسوس IS
 5. سیستم ABS لکسوس LS
 6. سیستم ABS لکسوس LX
 7. سیستم ABS لکسوس NX
 8. سیستم ABS لکسوس RX
 9. سیستم ABS لکسوس LX570
 10. سیستم ABS لکسوس RX350
 11. سیستم ABS لکسوس LS460
 12. سیستم ABS LEXUS NX200
 13. سیستم ABS RX200 LEXUS
 14. سیستم ABS ES350 LEXUS
 15. سیستم ABS CT200 LEXUS
 16. سیستم ABS ES250 LEXUS
 17. سیستم ABS GS250 LEXUS
 18. سیستم ABS NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

سیستم ABS لکسوس

keyboard_arrow_up