سنسور ABS لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان سنسور ABS لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت سنسور ABS لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید سنسور ABS لکسوس

اگر نیاز به خرید سنسور ABS لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش سنسور ABS لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش سنسور ABS لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت سنسور ABS لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت سنسور ABS لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت سنسور ABS در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک سنسور ABS مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی سنسور ABS خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. سنسور ABS لکسوس CT
 2. سنسور ABS لکسوس ES
 3. سنسور ABS لکسوس GS
 4. سنسور ABS لکسوس IS
 5. سنسور ABS لکسوس LS
 6. سنسور ABS لکسوس LX
 7. سنسور ABS لکسوس NX
 8. سنسور ABS لکسوس RX
 9. سنسور ABS لکسوس LX570
 10. سنسور ABS لکسوس RX350
 11. سنسور ABS لکسوس LS460
 12. سنسور ABS LEXUS NX200
 13. سنسور ABS RX200 LEXUS
 14. سنسور ABS ES350 LEXUS
 15. سنسور ABS CT200 LEXUS
 16. سنسور ABS ES250 LEXUS
 17. سنسور ABS GS250 LEXUS
 18. سنسور ABS NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

سنسور ABS لکسوس

keyboard_arrow_up