سنسور دریچه گاز تویوتا

آگهی فروشندگان سنسور دریچه گاز تویوتا

سنسور دریچه گاز تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان سنسور دریچه گاز تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم یدکی تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت سنسور دریچه گاز تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت فروشندگان لوازم یدکی خودرو می باشد.

روی دریچه گاز و نزدیک استپر سنسوری تحت عنوان سنسور دریچه گاز یا سنسور موقعیت دریچه گاز قرار گرفته که وظیفه آن کنترل باز شدن دریچه گاز می باشد. وقتی روی پدال گاز فشار وارد می کنید، پولکی دریچه گاز و سنسور دریچه گاز به یک اندازه باز می شوند. 

علائم مختلفی را میتوان به خرابی سنسور دریچه گاز نسبت داد از جمله : گاز نخوردن خودرو، دود غیر طبیعی، نوسان دور موتور خودرو، بالا ماندن دور موتور در دور های پایین، خاموشی خودرو در زمان گاز دادن و …

 

خرید سنسور دریچه گاز تویوتا

اگر نیاز به خرید سنسور دریچه گاز تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش سنسور دریچه گاز تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش سنسور دریچه گاز تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت سنسور دریچه گاز تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت سنسور دریچه گاز تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت سنسور دریچه گاز در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک سنسور دریچه گاز مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی سنسور دریچه گاز خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. سنسور دریچه گاز تویوتا کمری
 2. سنسور دریچه گاز تویوتا کرولا
 3. سنسور دریچه گاز تویوتا لندکروز
 4. سنسور دریچه گاز تویوتا پرادو
 5. سنسور دریچه گاز تویوتا یاریس
 6. سنسور دریچه گاز تویوتا پریوس
 7. سنسور دریچه گاز تویوتا فوررانر
 8. سنسور دریچه گاز فورچونر
 9. سنسور دریچه گاز هایلوکس
 10. سنسور دریچه گاز CHR
 11. سنسور دریچه گاز GT86
 12. سنسور دریچه گاز هایس
 13. سنسور دریچه گاز راوفور
 14. سنسور دریچه گاز اف جی کروز
 15. سنسور دریچه گاز سلیکا
 16. سنسور دریچه گاز کرونا
 17. سنسور دریچه گاز کریسیدا
 18. سنسور دریچه گاز آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

سنسور دریچه گاز تویوتا

keyboard_arrow_up