سنسور اکسیژن تویوتا

آگهی فروشندگان سنسور اکسیژن تویوتا

سنسور اکسیژن تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان سنسور اکسیژن تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم یدکی تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت سنسور اکسیژن تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت فروشندگان لوازم یدکی خودرو می باشد.

سنسور اکسیژن در خودروهای تویوتا و سیار خودروها وظیفه دارد میزان اکسیژن موجود در سوخت را اندازه گیری کند. مکانش در ورودی اگزوز بوده و میزان اکسیژن در گازهای خروجی را اندازه گیری می کند.

اما چرا در این قسمت ؟ زیرا با اندازه گیری میزان اکسیژن می تواند متوجه شود که سوخت به صورت کامل می سوزد یا ناقص. بعد از اندازه گیری اطلاعات بدست آورده را به ایسیو می فرستد و ایسیو نیز با توجه به اطلاعات به دست آمده از این سنسور میزان پاشش انژکتورها را تنظیم می کند. 

پس با این اوضاف سه وظیفه مهم برای سنسور اکسیژن میتوان تعریف کرد :

 • کاهش مصرف سوخت
 • کاهش سطح آلایندگی خودرو
 • بهبود احتراق و افزایش راندمان موتور خودرو

معمولا در خودروهای جدید بین 1 تا 3 سنسور اکسیژن وجود دارد. سوکتی چهار سیم داشته و دارای گرم کن می باشد. 

مهمترین اجزاء سنسور اکسیژن شامل : بدنه سرامیکی یا چینی، الکترودهای پلاتینیومی، غلافی از جنس دی اکسید زیرکونیوم و المنت گرم شونده

مهمترین علائم خرابی سنسور اکسیژن در خودروهای تویوتا و سایر خودروها شامل : کاهش عملکرد موتور، روشن شدن چراغ چک، افزایش مصرف سوخت، افزایش آلایندگی، هشدار خرابی مدار گرمایشی خودرو و …

 

خرید سنسور اکسیژن تویوتا

اگر نیاز به خرید سنسور اکسیژن تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش سنسور اکسیژن تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش سنسور اکسیژن تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت سنسور اکسیژن تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت سنسور اکسیژن تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت سنسور اکسیژن در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک سنسور اکسیژن مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی سنسور اکسیژن خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. سنسور اکسیژن تویوتا کمری
 2. سنسور اکسیژن تویوتا کرولا
 3. سنسور اکسیژن تویوتا لندکروز
 4. سنسور اکسیژن تویوتا پرادو
 5. سنسور اکسیژن تویوتا یاریس
 6. سنسور اکسیژن تویوتا پریوس
 7. سنسور اکسیژن تویوتا فوررانر
 8. سنسور اکسیژن فورچونر
 9. سنسور اکسیژن هایلوکس
 10. سنسور اکسیژن CHR
 11. سنسور اکسیژن GT86
 12. سنسور اکسیژن هایس
 13. سنسور اکسیژن راوفور
 14. سنسور اکسیژن اف جی کروز
 15. سنسور اکسیژن سلیکا
 16. سنسور اکسیژن کرونا
 17. سنسور اکسیژن کریسیدا
 18. سنسور اکسیژن آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

سنسور اکسیژن تویوتا

keyboard_arrow_up