رینگ پیستون تویوتا

آگهی فروشندگان رینگ پیستون تویوتا

رینگ پیستون تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان رینگ پیستون تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم و قطعات یدکی تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت رینگ پیستون تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان لوازم یدکی خودرو می باشد.

رینگ پیستون تویوتا به عنوان عایق کننده بین سیلندر و پیستون می باشد و از خروج سوخت و هوا در زمان احتراق جلوگیری می کند. جنس رینگ پیستون از فلز است تا بتواند در برابر حرارت و فشار بالا مقاوت کند. 

مهمترین دلایلی که باعث خرابی رینگ پیستون می شود شامل : عدم راونکاری سیلندر، برهم خوردن فاصله در محفظه احتراق، ساییده شدن بوش سیلندر و … است.

 

مهمترین علائم خرابی رینگ پیستون تویوتا

 اگر هر یک از نشانه های زیر را دیدید باید بدانید که امکان خرابی رینگ پیستون تویوتا وجود دارد. این علائم خرابی رینگ پیستون تویوتا شامل موارد زیر است :

 • افزایش خروج دود از گزوز : وقتی رینگ پیستون دچار خرابی می شود، روغن موتور به درون محفظه احتراق می رود و در نتیجه روغن به همراه بنزین و هوا می سوزد و معمولا دود آبی رنگ از اگزوز خارج می شود.
 • کاهش سطح روغن بیش از حالت استاندارد : در حالت عادی طبیعی است که سطح روغن موتور خودروی شما کمی کاهش یابد اما اگر این کاهش در زمان کوتاه زیاد باشد، باید به خرابی رینگ پیستون تویوتا شک کنید.
 • کاهش راندمان خودرو : معمولا کاهش راندمان در هنگام خرابی هر یک از قطعات موتور امری شایع است. اگر هنگام شتاب گیری مشکلی برای خودروی تویوتا شما پیش آمده، بهتر است صحت کارکرد هر یک از قطعات موتوری از جمله رینگ پیستون تویوتا را چک کنید.
 • نشت گازهای روغنی به ورودی هوا

پس اگر هریک از نشانه های بالا را دیدید بهتر است به تعمیرکار خودرو مراجعه کنید تا رینگ پیستون تویوتا و سایر قطعات موتوری خودروی شما را بررسی کند.

 

خرید یاتاقان تویوتا

اگر نیاز به خرید یاتاقان تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش رینگ پیستون تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش رینگ پیستون تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت رینگ پیستون تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت رینگ پیستون تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت رینگ پیستون در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک رینگ پیستون مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی رینگ پیستون خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. رینگ پیستون تویوتا کمری
 2. رینگ پیستون تویوتا کرولا
 3. رینگ پیستون تویوتا لندکروز
 4. رینگ پیستون تویوتا پرادو
 5. رینگ پیستون تویوتا یاریس
 6. رینگ پیستون تویوتا پریوس
 7. رینگ پیستون تویوتا فوررانر
 8. رینگ پیستون فورچونر
 9. رینگ پیستون هایلوکس
 10. رینگ پیستون CHR
 11. رینگ پیستون GT86
 12. رینگ پیستون هایس
 13. رینگ پیستون راوفور
 14. رینگ پیستون اف جی کروز
 15. رینگ پیستون سلیکا
 16. رینگ پیستون کرونا
 17. رینگ پیستون کریسیدا
 18. رینگ پیستون آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

لینک های مفید :

رینگ پیستون تویوتا

keyboard_arrow_up