رودری لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان رودری لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت رودری لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید رودری لکسوس

اگر نیاز به خرید رودری لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش رودری لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش رودری لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت رودری لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت رودری لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت رودری در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک رودری مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی رودری خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. رودری لکسوس CT
 2. رودری لکسوس ES
 3. رودری لکسوس GS
 4. رودری لکسوس IS
 5. رودری لکسوس LS
 6. رودری لکسوس LX
 7. رودری لکسوس NX
 8. رودری لکسوس RX
 9. رودری لکسوس LX570
 10. رودری لکسوس RX350
 11. رودری لکسوس LS460
 12. رودری LEXUS NX200
 13. رودری RX200 LEXUS
 14. رودری ES350 LEXUS
 15. رودری CT200 LEXUS
 16. رودری ES250 LEXUS
 17. رودری GS250 LEXUS
 18. رودری NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

رودری لکسوس

keyboard_arrow_up