رله لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان رله لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت رله لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید رله لکسوس

اگر نیاز به خرید رله لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش رله لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش رله لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت رله لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت رله لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت رله در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک رله مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی رله خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. رله لکسوس CT
 2. رله لکسوس ES
 3. رله لکسوس GS
 4. رله لکسوس IS
 5. رله لکسوس LS
 6. رله لکسوس LX
 7. رله لکسوس NX
 8. رله لکسوس RX
 9. رله لکسوس LX570
 10. رله لکسوس RX350
 11. رله لکسوس LS460
 12. رله LEXUS NX200
 13. رله RX200 LEXUS
 14. رله ES350 LEXUS
 15. رله CT200 LEXUS
 16. رله ES250 LEXUS
 17. رله GS250 LEXUS
 18. رله NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

رله لکسوس

keyboard_arrow_up