لکسوس

رام لکسوس

رام لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان رام لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت رام لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید رام لکسوس

اگر نیاز به خرید رام لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش رام لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش رام لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت رام لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت رام لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت رام در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک رام مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی رام خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. رام لکسوس CT
 2. رام لکسوس ES
 3. رام لکسوس GS
 4. رام لکسوس IS
 5. رام لکسوس LS
 6. رام لکسوس LX
 7. رام لکسوس NX
 8. رام لکسوس RX
 9. رام لکسوس LX570
 10. رام لکسوس RX350
 11. رام لکسوس LS460
 12. رام LEXUS NX200
 13. رام RX200 LEXUS
 14. رام ES350 LEXUS
 15. رام CT200 LEXUS
 16. رام ES250 LEXUS
 17. رام GS250 LEXUS
 18. رام NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

رام لکسوس

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا