دینام لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان دینام لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت دینام لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید دینام لکسوس

اگر نیاز به خرید دینام لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش دینام لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش دینام لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت دینام لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت دینام لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت دینام در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک دینام مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی دینام خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. دینام لکسوس CT
 2. دینام لکسوس ES
 3. دینام لکسوس GS
 4. دینام لکسوس IS
 5. دینام لکسوس LS
 6. دینام لکسوس LX
 7. دینام لکسوس NX
 8. دینام لکسوس RX
 9. دینام لکسوس LX570
 10. دینام لکسوس RX350
 11. دینام لکسوس LS460
 12. دینام LEXUS NX200
 13. دینام RX200 LEXUS
 14. دینام ES350 LEXUS
 15. دینام CT200 LEXUS
 16. دینام ES250 LEXUS
 17. دینام GS250 LEXUS
 18. دینام NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

دینام لکسوس

keyboard_arrow_up