دینام تویوتا

آگهی فروشندگان دینام تویوتا

دینام تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان دینام تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از قطعات تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت دینام تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی و  فروش قطعات یدکی خودرو می باشد.

دینام در خودروهای تویوتا و سایر خودروها وظیفه تامین برق قسمت های مختلف خودرو و همچنین شارژ باتری خودرو را بر عهده دارد. اجزا دینام شامل : روتور و استاتور، تنظیم کننده ولتاژ، یکسو کننده دیود و فن خنک کننده می باشد. مهمترین علامت خرابی دینام، روشن شدن چراغ هشدار باتری بعد از روشن کردن خودرو می باشد. به طور معمول عمر باتری خودرو حدود 2 تا 4 سال می باشد. اگر باتری خودرو را به تازگی تعویض کرده اید و با هشدار شارژ باتری مواجه شده اید احتمالا دینام خودروی شما دچار مشکل شده است. 

 

خرید دینام تویوتا

اگر نیاز به خرید دینام تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش دینام تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش دینام تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت دینام تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت دینام تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت دینام در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک دینام مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی دینام خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. دینام تویوتا کمری
 2. دینام تویوتا کرولا
 3. دینام تویوتا لندکروز
 4. دینام تویوتا پرادو
 5. دینام تویوتا یاریس
 6. دینام تویوتا پریوس
 7. دینام تویوتا فوررانر
 8. دینام فورچونر
 9. دینام هایلوکس
 10. دینام CHR
 11. دینام GT86
 12. دینام هایس
 13. دینام راوفور
 14. دینام اف جی کروز
 15. دینام سلیکا
 16. دینام کرونا
 17. دینام کریسیدا
 18. دینام آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

دینام تویوتا

keyboard_arrow_up