درجه باک لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان درجه باک لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت درجه باک لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید درجه باک لکسوس

اگر نیاز به خرید درجه باک لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش درجه باک لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش درجه باک لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت درجه باک لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت درجه باک لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت درجه باک در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک درجه باک مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی درجه باک خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. درجه باک لکسوس CT
 2. درجه باک لکسوس ES
 3. درجه باک لکسوس GS
 4. درجه باک لکسوس IS
 5. درجه باک لکسوس LS
 6. درجه باک لکسوس LX
 7. درجه باک لکسوس NX
 8. درجه باک لکسوس RX
 9. درجه باک لکسوس LX570
 10. درجه باک لکسوس RX350
 11. درجه باک لکسوس LS460
 12. درجه باک LEXUS NX200
 13. درجه باک RX200 LEXUS
 14. درجه باک ES350 LEXUS
 15. درجه باک CT200 LEXUS
 16. درجه باک ES250 LEXUS
 17. درجه باک GS250 LEXUS
 18. درجه باک NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

درجه باک لکسوس

keyboard_arrow_up