تسمه کولر لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان تسمه کولر لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت تسمه کولر لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید تسمه کولر لکسوس

اگر نیاز به خرید تسمه کولر لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش تسمه کولر لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش تسمه کولر لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت تسمه کولر لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت تسمه کولر لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت تسمه کولر در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک تسمه کولر مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی تسمه کولر خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. تسمه کولر لکسوس CT
 2. تسمه کولر لکسوس ES
 3. تسمه کولر لکسوس GS
 4. تسمه کولر لکسوس IS
 5. تسمه کولر لکسوس LS
 6. تسمه کولر لکسوس LX
 7. تسمه کولر لکسوس NX
 8. تسمه کولر لکسوس RX
 9. تسمه کولر لکسوس LX570
 10. تسمه کولر لکسوس RX350
 11. تسمه کولر لکسوس LS460
 12. تسمه کولر LEXUS NX200
 13. تسمه کولر RX200 LEXUS
 14. تسمه کولر ES350 LEXUS
 15. تسمه کولر CT200 LEXUS
 16. تسمه کولر ES250 LEXUS
 17. تسمه کولر GS250 LEXUS
 18. تسمه کولر NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

تسمه کولر لکسوس

keyboard_arrow_up