ترموستات تویوتا

آگهی فروشندگان ترموستات تویوتا

ترموستات تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان ترموستات تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از قطعات تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت ترموستات تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان لوازم یدکی خودرو می باشد.

ترموستات تویوتا یکی دیگر از اجزاء سیستم خنک کننده خودروهای تویوتا می باشد. ترموستات در مسیر ورود آب به رادیاتور قرار دارد و وظیفه اش در خودرو این است که میزان دمای بهینه برای خودرو را اندازه گیری کند تا خودرو راندمان بالایی داشته باشد.

در واقع ترموستات همانند یک شیری عمل می کند که عملیات باز و بستن جریان آب به داخل محفطه خنک کننده را کنترل می کند. این شیر گرمایی دارایی محدوده ی گرمایی از پیش تعیین شده می باشد و فقط در این محدوده می تواند عملیات فوق را انجام دهد. معمولا درون ترموستات از جمله ترموستات خودروهای تویوتا یک پودر مخصوص وجود دارد که دمای ذوب نه چندان بالا دارد و بعد از گرم شدن ذوب می شود و وظیفه اش را انجام می دهد.

از جمله مهمترین علائمی که نشان می دهد ترموستات خودروی شما دچار خرابی شده است می توان به بالا رفتن آمپر آپ اشاره کرد. یعنی اگر دیدید که آمپر آب در دمای بالاتری نسب به قبل نمایش داده می شود معمولا اولین قطعه ای که ممکن است دچار این حالت شده باشد، ترموستات است. 

بهتر است ترموستات خودرو خود از جمله تویوتا را در بازه های زمانی 2 ساله تعویض نمایید تا دچار مشکل نشوید. 

 

خرید ترموستات تویوتا

اگر نیاز به خرید ترموستات تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش ترموستات تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش ترموستات تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت ترموستات تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت ترموستات تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت ترموستات در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک ترموستات مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی ترموستات خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. ترموستات تویوتا کمری
 2. ترموستات تویوتا کرولا
 3. ترموستات تویوتا لندکروز
 4. ترموستات تویوتا پرادو
 5. ترموستات تویوتا یاریس
 6. ترموستات تویوتا پریوس
 7. ترموستات تویوتا فوررانر
 8. ترموستات فورچونر
 9. ترموستات هایلوکس
 10. ترموستات CHR
 11. ترموستات GT86
 12. ترموستات هایس
 13. ترموستات راوفور
 14. ترموستات اف جی کروز
 15. ترموستات سلیکا
 16. ترموستات کرونا
 17. ترموستات کریسیدا
 18. ترموستات آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

ترموستات تویوتا

keyboard_arrow_up