بوق لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان بوق لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت بوق لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید بوق لکسوس

اگر نیاز به خرید بوق لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش بوق لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش بوق لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت بوق لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت بوق لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت بوق در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک بوق مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی بوق خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. بوق لکسوس CT
 2. بوق لکسوس ES
 3. بوق لکسوس GS
 4. بوق لکسوس IS
 5. بوق لکسوس LS
 6. بوق لکسوس LX
 7. بوق لکسوس NX
 8. بوق لکسوس RX
 9. بوق لکسوس LX570
 10. بوق لکسوس RX350
 11. بوق لکسوس LS460
 12. بوق LEXUS NX200
 13. بوق RX200 LEXUS
 14. بوق ES350 LEXUS
 15. بوق CT200 LEXUS
 16. بوق ES250 LEXUS
 17. بوق GS250 LEXUS
 18. بوق NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

بوق لکسوس

keyboard_arrow_up