بلوک سیلندر تویوتا

آگهی فروشندگان بلوک سیلندر تویوتا

بلوک سیلندر تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان بلوک سیلندر تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت بلوک سیلندر تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

اصلی ترین قطعه در موتور خودروهای تویوتا، بلوک سیلندر تویوتا می باشد. این قطعه در واقع به عنوان فندانسیون موتور خودرو بوده و بسیاری از قطعات دیگر خودرو به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با این قطعه در ارتباط هستند. قطعات چون سر سیلندر، شاتون، رینگ پیستون، کارتل، منیفولد و … به طور مستقیم روی بلوک سیلندر وصل هستند. جنس بلوک سیلندر معمولا چدن و در یعضی موارد آلومینیوم می باشد. 

در خودروهای درون سوز سیلندر جزء جدایی ناپذیر این خودرو می باشد و در واقع بلوک سیلندر محفظه ای است که سیلندر درون آن واقع شده است. سیلندر در واقع محفظه خالی موجود در بلوک سیلندر برای حرکت رفع و برگشتی پیستون ها می باشد. در سیلندر عمل احتراق صورت می گیرد و خودرو به واسطه این احتراق و حرکت پیستون ها و انتقال و تبدیل این حرارت به انرژی مکانیکی از طریق قطعات انتقال قدرت می تواند جرکت کند.

اصولا سیلندرها به دو نوع سیلندر خشک و تر تقسیم می شوند. پنج جزء اصلی سیلندر ها نیز شامل : پیستون، بوش، رینگ پیستون، واشر سر سیلندر و سر سیلندر می شود.

همچنین چندین نوع آرایش برای بلوک سیلندر و سیلندر در نظر گرفته اند که شامل : آرایش خطی قائم، آرایش V شکل، آرایش افقی، آرایش خطی زاویه دار، بلوک های جناغی و آرایش X شکل.

 

خرید بلوک سیلندر تویوتا

اگر نیاز به خرید بلوک سیلندر تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش بلوک سیلندر تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش بلوک سیلندر تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت بلوک سیلندر تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت بلوک سیلندر تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت بلوک سیلندر در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک بلوک سیلندر مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی بلوک سیلندر خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. بلوک سیلندر تویوتا کمری
 2. بلوک سیلندر تویوتا کرولا
 3. بلوک سیلندر تویوتا لندکروز
 4. بلوک سیلندر تویوتا پرادو
 5. بلوک سیلندر تویوتا یاریس
 6. بلوک سیلندر تویوتا پریوس
 7. بلوک سیلندر تویوتا فوررانر
 8. بلوک سیلندر فورچونر
 9. بلوک سیلندر هایلوکس
 10. بلوک سیلندر CHR
 11. بلوک سیلندر GT86
 12. بلوک سیلندر هایس
 13. بلوک سیلندر راوفور
 14. بلوک سیلندر اف جی کروز
 15. بلوک سیلندر سلیکا
 16. بلوک سیلندر کرونا
 17. بلوک سیلندر کریسیدا
 18. بلوک سیلندر آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

بلوک سیلندر تویوتا

keyboard_arrow_up