ایربگ لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان ایربگ لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت ایربگ لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید ایربگ لکسوس

اگر نیاز به خرید ایربگ لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش ایربگ لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش ایربگ لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت ایربگ لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت ایربگ لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت ایربگ در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک ایربگ مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی ایربگ خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. ایربگ لکسوس CT
 2. ایربگ لکسوس ES
 3. ایربگ لکسوس GS
 4. ایربگ لکسوس IS
 5. ایربگ لکسوس LS
 6. ایربگ لکسوس LX
 7. ایربگ لکسوس NX
 8. ایربگ لکسوس RX
 9. ایربگ لکسوس LX570
 10. ایربگ لکسوس RX350
 11. ایربگ لکسوس LS460
 12. ایربگ LEXUS NX200
 13. ایربگ RX200 LEXUS
 14. ایربگ ES350 LEXUS
 15. ایربگ CT200 LEXUS
 16. ایربگ ES250 LEXUS
 17. ایربگ GS250 LEXUS
 18. ایربگ NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

ایربگ لکسوس

keyboard_arrow_up