اورینگ لکسوس

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان اورینگ لکسوس در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم لکسوس روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت اورینگ لکسوس اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی فروشندگان قطعات یدکی خودرو می باشد.

 

خرید اورینگ لکسوس

اگر نیاز به خرید اورینگ لکسوس داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش اورینگ لکسوس

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل لکسوس هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش اورینگ لکسوس و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت اورینگ لکسوس

قیمت قطعات مختلف خودروهای لکسوس از جمله قیمت اورینگ لکسوس بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت اورینگ در خودروهای مختلف لکسوس لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک اورینگ مربوط به چه مدل هایی از لکسوس را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات لکسوس و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی اورینگ خودروهای لکسوس شامل مدل های زیر می باشد :

 1. اورینگ لکسوس CT
 2. اورینگ لکسوس ES
 3. اورینگ لکسوس GS
 4. اورینگ لکسوس IS
 5. اورینگ لکسوس LS
 6. اورینگ لکسوس LX
 7. اورینگ لکسوس NX
 8. اورینگ لکسوس RX
 9. اورینگ لکسوس LX570
 10. اورینگ لکسوس RX350
 11. اورینگ لکسوس LS460
 12. اورینگ LEXUS NX200
 13. اورینگ RX200 LEXUS
 14. اورینگ ES350 LEXUS
 15. اورینگ CT200 LEXUS
 16. اورینگ ES250 LEXUS
 17. اورینگ GS250 LEXUS
 18. اورینگ NX300 LEXUS
 19. و …

 

لینک های مفید :

 •  

 

اورینگ لکسوس

keyboard_arrow_up