استپر موتور تویوتا

آگهی فروشندگان استپر موتور تویوتا

استپر موتور تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان استپر موتور تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از لوازم تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت استپر موتور تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت فروشندگان لوازم یدکی خودرو می باشد.

استپر موتور تویوتا قطعه ایست کوچک که روی دریچه گاز نصب شده و وظیفه دارد میزان هوای ورودی به دریچه گاز و روشن نگه داشتن خودرو را بر عهده دارد. از آنجایی که این قطعه در قسمت ورودی دریچه گاز قرار گرفته، امکان آلودگی و کثیفی آن و در نتیجه اختلال در عملکرد خودرو به واسطه آن وجود دارد.

مهمترین نشانه های خرابی استپر موتور شامل : افزایش دور موتور بلافاصله بعد از روشن شدن خودرو، خاموشی خودرو بعد از رها کردن پدال گاز، عدم پایداری موتور در هنگام درجا کار کردن و … می شود.

 

خرید استپر موتور تویوتا

اگر نیاز به خرید استپر موتور تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش استپر موتور تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش استپر موتور تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت استپر موتور تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت استپر موتور تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت استپر موتور در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک استپر موتور مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی استپر موتور خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. استپر موتور تویوتا کمری
 2. استپر موتور تویوتا کرولا
 3. استپر موتور تویوتا لندکروز
 4. استپر موتور تویوتا پرادو
 5. استپر موتور تویوتا یاریس
 6. استپر موتور تویوتا پریوس
 7. استپر موتور تویوتا فوررانر
 8. استپر موتور فورچونر
 9. استپر موتور هایلوکس
 10. استپر موتور CHR
 11. استپر موتور GT86
 12. استپر موتور هایس
 13. استپر موتور راوفور
 14. استپر موتور اف جی کروز
 15. استپر موتور سلیکا
 16. استپر موتور کرونا
 17. استپر موتور کریسیدا
 18. استپر موتور آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

استپر موتور تویوتا

keyboard_arrow_up