استارت تویوتا

آگهی فروشندگان استارت تویوتا

استارت تویوتا

 

در این صفحه اطلاعات فروشندگان استارت تویوتا در مدل های مختلف قرار گرفته است و شما می توانید برای تهیه این قطعه از قطعات تویوتا روی هر آگهی کلیک کنید و نسبت به استعلام قیمت استارت تویوتا اقدام نمایید. اینفویدک سایت آگهی و  فروش قطعات یدکی خودرو می باشد.

استارت تویوتا وظیفه دارد نیرو را به موتور خودرو جهت به کار انداختن آن اعمال کند. در واقع استارت یا استارتر یک موتور الکتریکی است و با چرخاندن سوئیچ در توقه سوئیچ، انرژی الکتریکی از باتری به میل لنگ منتقل شده و تبدیل به انرژی الکتریکی می شود. یعنی میل لنگ می چرخد و احتراق در موتور صورت می گیرد و در نهایت موتور روشن می شود. 

 

خرید استارت تویوتا

اگر نیاز به خرید استارت تویوتا داشتید می توانید از لیست آگهی های ثبت شده در این صفحه استفاده نمایید. کافیست روی آگهی ها کلیک کرده و با فروشندگان این قطعه تماس بگیرید.

 

فروش استارت تویوتا

اگر فروشنده قطعات و لوازم یدکی خودروهای ژاپنی مثل تویوتا هستید نیز می توانید اطلاعات فروشگاه خود را در اینفویدک ثبت کنید و فروش استارت تویوتا و سایر قطعات این خودرو را انجام دهید. کافیست روی دکمه ثبت آگهی کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید.

 

قیمت استارت تویوتا

قیمت قطعات مختلف خودروهای تویوتا از جمله قیمت استارت تویوتا بستگی ویژه ای به قیمت ارز دارد چرا که قطعات این خودرو به صورت وارداتی می باشد. پس برای اطلاع از قیمت استارت در خودروهای مختلف تویوتا لطفا با آگهی دهنده ها تماس بگیرید.

 

در اینفویدک استارت مربوط به چه مدل هایی از تویوتا را می توان پیدا کرد ؟

با توجه به گستردگی قطعات تویوتا و مدل های مختلف این شرکت خودروسازی، بهتر است با آگهی دهنده ها تماس بگیرید. به طور کلی استارت خودروهای تویوتا شامل مدل های زیر می باشد :

 1. استارت تویوتا کمری
 2. استارت تویوتا کرولا
 3. استارت تویوتا لندکروز
 4. استارت تویوتا پرادو
 5. استارت تویوتا یاریس
 6. استارت تویوتا پریوس
 7. استارت تویوتا فوررانر
 8. استارت فورچونر
 9. استارت هایلوکس
 10. استارت CHR
 11. استارت GT86
 12. استارت هایس
 13. استارت راوفور
 14. استارت اف جی کروز
 15. استارت سلیکا
 16. استارت کرونا
 17. استارت کریسیدا
 18. استارت آریون
 19. سوپرا
 20. سولارا
 21. کارینا
 22. کراون
 23. و …

 

لینک های مفید :

 

استارت تویوتا

keyboard_arrow_up